Müşteri Hizmetleri: 0850 3038191

info@matbaax.net

SYS Matbaa Kutu Baskı Dergi Katalog Üretimi

SYS Matbaa Kutu Baskı Dergi Katalog Üretimi

Firmanızın iyi bir tanıtıma ihtiyacı varsa bunu en iyi görsel materyaller yoluyla yaparsınız. Bu kimi zaman bir TV reklamı, kimi zamansa bir broşür, afiş ya da katalog olur. Eğer siz de katalog, broşür, afiş, kutu, magnet, kartvizit, karton çanta, etiket ya da ambalaj üzerine ihtiyaçlarınız için en uygun fiyata en iyi hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Yapılan tasarım ne kadar iyi olursa işinizde istediğiniz başarıyı da o kadar iyi elde edersiniz. Tasarımınız, sizin asıl imajınızla doğru orantılı olarak değişir. İşte tam bu noktada sizin için biz devreye girerek size en uygun ve firmanızı en iyi biçimde yansıtacak tasarımları sizin için hazırlıyoruz.

Katalog basımından örnek verecek olursak, ürünlerinizin hem kolay bir biçimde hem de ucuz fiyatlarla tanıtımını yapmak için en ideal hizmetlerden birisidir. Ayrıca katalog, firmanızın genel hatlarını tanıttığı için tasarımı ve içeriği konusunda çok titiz olunmalıdır. İlk izlenimde müşterilerinize aradığı hizmeti vaat edebilirseniz istediğiniz iş performansını çok kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Yalnızca adet, boyut, sayfa sayısı, iç sayfa kağıdı ve gramajı, kapak kağıdı ve gramajı, varak baskı seçimi gibi kriterlerinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Bunun yanı sıra SYS Matbaa&Etiket olarak kutu basımı konusunda da piyasadaki en iyi hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Firmanıza en uygun tasarımı belirlemek, imajınızı ve kalitenizi en iyi biçimde yansıtacaktır. Bu konuda tasarım aşaması çok önemlidir. 16 kişilik grafik departmanımız ile istediğiniz tasarımını sizin için en kaliteli bir biçimde üreteceğimizden şüpheniz olmasın

Posted by admin / Posted on 24 Nis
  • ambalaj, baby shower, boxer kutusu, dergi, fast food ambalaj, fast food kutu, fast food packing, forex baskı, hamburger kutusu, içgiyim ambalaj, içgiyim kutusu, karton kutu, katalog, kutu, lokma ambalaj, lokma kapaklı kutu, lokma kutusu, matbaa istanbul, matbaa üretim, matbacim, oluklu kutu, oyuncak kutusu imalatı
  • Post Comments 0