Müşteri Hizmetleri: 0850 3038191

info@matbaax.net

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğumuz günden itibaren almış olduğumuz sorumlulukların farkındayız ve iş ortaklarımıza doğru ve en etkili stratejileri geliştirmek için çalışıyoruz. Bunun için de güvenilir, hayal gücümüzü sonuna dek zorlayan, müşteri memnuniyetini el üstünde tutan, ekip çalışmasına önem veren ve doğru iletişimin gerekliliğini bilen bir yapıya sahibiz.

Bu süreçte profesyonel iş planı hazırlama ve tasarım yeteneklerimize güvenerek; ofset baskı üzerine çözüm arayan müşterilerimize yıllardır yüksek kalite grafik tasarım ve baskı çözümleri sunmaktayız.Son teknoloji makine parkı ile, ofset baskı, CTP kalıplama ve mücellit bölümleriyle, Katalog, Dergi, Kitap, Broşür, İnsert, Afiş-ilan, Kutu ve Ambalaj üzerine tüm ürün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca firma bünyemizde bulunan 16 kişilik grafik departmanımız ile müşterilerimizin her türlü tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız.

SYS Ofset; biriken tecrübe ve gücüyle, var olan şirket değerlerini koruyarak, sektördeki beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olarak çalışmalarına devam edecektir.

KUVVETLİ YÖNLERİMİZ

Biz iletişimin önemine çok inanan bir firmayız.

Müşterilerimizden brifi doğru alıp, yapılacak işi deneyimlerimizi ve hayal gücümüzü katarak çok iyi analiz ederiz. Bu doğrultuda Tatbiki mümkün olan her işi pazar araştırmasını yaparak doğru uygulamak bizim için çok önemlidir. Doğru yapılan reklam her zaman kazandırır.

En önemli özelliğimiz, işimizi severek yapmamızdır.

Müşterimizin işini kendi işimiz gibi görürüz ve daha fazla önemseriz. Farklılığı yakalar onu ön plana çıkarırız. Bu özelliklerimizden asla taviz vermeyiz.